Strani nogometkakav nogomet!

Spektakularna utakmica u Napulju, City i dalje stopostotan!

1. studenog 2017. - 23:35

U sjeni derbija kola između Tottenhama i Reala u Napulju su igrale vodeće momčadi talijanskog i engleskog prvenstva, Napoli i Manchester City.

Baš kao i u drugom susretu skupine F u kojem su igrali Šahtar i Feyenoord, strijelci su bili raspoloženi i na ovoj utakmici. Domaćine je u vodstvo doveo Insigne u 21. minuti, a poravnao je u 34. Otamendi. Odmah na početku drugog dijela Englezi su poveli pogotkom Johna Stonesa.

Novo izjednačenje stiglo je u 62. minuti kada je zabio Jorginho iz kaznenog udarca. Građani su ponovno došli u vodstvo u 69. minuti zahvaljujući Agueru.

Točku na i stavio je Sterling u drugoj minuti sudačke nadokande za pobjedu Cityja 4:2.

Nakon četiri kola Englezi imaju stopostotan učinak, a Napoli je treći s tri osvojena boda.