Strani nogometuzbudljiva večer EL

Everton i dalje u agoniji, Partizanu velika pobjeda, Sheriff iznenadio

2. studenog 2017. - 22:24
parrrr

Nogometaši kijevskog Dynama osigurali su plasman u 'europsko proljeće' nakon što su u susretu 4. kola B skupine Europske lige na gostovanju pobijedili Young Boyse 1-0. Lyon je pobijedio Everton 3-0, dok je Šerif u Moskvi pobijedio Lokomotiv 2-1, a pobjednički pogodak je postigao hrvatski nogometaš Josip Brezovec.

Dynamo je u Bernu slavio 1-0 golom Vitalija Bujalskija u 70. minuti na asistenciju Derlisa Gonzaleza. Domagoj Vida i Josip Pivarić su odradili cijeli susret za Dynamo koji nakon četiri kola ima 10 bodova.

U drugom susretu Partizan je pobijedio Skenderbeg 2-0 i probio se na drugu poziciju. Golove su postigli Zoran Tošić iz slobodnog udarca u 39. minuti, te Tawamba u 66. minuti. Za goste je cijeli susret odigrao Marko Radaš.

Utakmicu u Beogradu pratile su iznimne mjere s...

24. travanj 2024 06:10