Strani nogometfrancusko prvenstvo

Vratar Nice obranio penal Santiniju, Caen se ipak spasio u zadnjoj minuti

20. studenog 2017. - 09:40
san00

Hrvatski nogometaš Ivan Santini promašio je jedanaesterac u susretu 13. kola francuskog prvenstva između Caena i Nice koji je završio bez pobjednika 1-1.

Santini je promašio kazneni udarac u 67. minuti pri vodstvu Nice 1-0 za koju je zabio Pierre Leesa-Melou u 40. minuti.

Najbolji strijelac Caena je imao priliku izjednačiti i zabiti svoj četvrti ligaški gol, ali je argentinski vratar Walter Benitez obranio njegov udarac. Ipak, Caen i Santinija je u zadnjoj minuti spasio Ronny Rodelin izjednačivši na 1-1.

Bez pobjednika su završile i preostale dvije nedjeljne utakmice. U derbiju kola Bordeaux i Marseille su odigrali 1-1 nakon što su gosti izjednačili u četvrtoj minuti sudačke nadoknade. Domaćin je stigao do vodstva u 3. minuti golom Nicolasa de Previllea, a izjednačio je Morgan Sa...

25. travanj 2024 12:29