Strani nogometsedam komada

Parižani se ponovno rugali sa Celticom: Škoti poveli u 56. sekundi pa doživjeli novi potop

23. studenog 2017. - 00:41
2017-11-22T201827Z_223309661_RC194D6E9360_RTRMADP_3_SOCCER-CHAMPIONS-PSG-CEL.JPG

U skupini B PSG i Bayern su već osigurali prolaz. Upitno je tko će osvojiti 'jedinicu'. PSG uoči zadnjeg kola ima tri boda više od Bavaraca i u prvom međusobnom susretu je slavio 3-0 što Francuze gura u veliku prednost.

PSG je u petom kolu deklasirao Celtic 7-1, dok je Bayern u Bruxellesu pobijedio Anderlecht 2-1.

Škotski prvak je poveo na Parku prinčeva već nakon 56 sekundi golom Mousse Dembelea. Bio je to prvi pogodak kojeg su Parižani primili ove sezone u LP. Međutim, taj pogodak kao da je razljutio domaćine i do kraja poluvremena PSG je zabio četiri gola, a strijelci su bili Neymar (9, 22), Edison Cavani (28) i Kylian Mbappe (35). U nastavku susreta među strijelce su se upisali i Marco Veratti (75), Cavani (79) zabivši svoj drugi gol na utakmici, te Dani Alves (82). Jozo Šimuno...

16. travanj 2024 18:38