Strani nogometRonaldov rekord

Real i Tottenham prolaz začinili pobjedama, Borussija ide u Europsku ligu

7. prosinca 2017. - 00:48
2017-12-06T213451Z_906895698_RC17FAC059C0_RTRMADP_3_SOCCER-CHAMPIONS-MAD-DOR.JPG

U skupini H prva dvije pozicije su bile poznate i prije zadnjeg kola. Tottenham je osvojio prvo mjesto, dok je Real Madrid drugi. Aktualni europski prvak je u zadnjem kolu ugostio Borussiju Dortmund pobijedivši 3-2. "Kraljevski klub" je već nakon 12 minuta vodio 2-0 golovima Borje Mayorala (8) i Cristiana Ronalda (12). Portugalcu je za njegov deveti gol u šestom nastupu asistirao hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić. Gosti su do kraja prvog dijela uspjeli smanjiti golom Pierrea-Emericka Aubameyanga (43), a isti je igrač u 48. minuti izjednačio na 2-2. Pobjedu Realu donio je u 80. minuti Lucas Vazquez. Kovačić je igrao do 58. minute, dok Luka Modrić nije nastupio.

U drugom susretu Tottenham je pobijedio APOEL 3-0 golovima Fernanda Llorentea (20), Heung-Min Sona (37) i Ge...

25. travanj 2024 04:14