Costa zabio na Vrsaljkovu asistenciju pa zaradio isključenje nakon proslave među navijačima

6. siječnja 2018. - 18:24

Nogometaši Atletico Madrida pred svojim su navijačima svladali Getafe sa 2-0 u utakmici 18. kola španjolskog prvenstva, a hrvatski reprezentativac Šime Vrsaljko bio je asistent kod drugog pogotka, koji je postigao povratnik Diego Costa.

Atletico je poveo u 18. minuti golom Angela Corree, za kojeg je sve pripremio Antoine Griezmann, a Argentincu je ostalo samo poslati loptu u mrežu.

U 68. minuti Vrsaljko se probio po desnom boku i u sredini kaznenog prostora odličnom, niskom loptom pronašao Diega Costu koji je postigao svoj drugi pogodak otkako se vratio u Madrid iz londonskog Chelseaja,  a prvi na domaćem travnjaku.

Španjolski reprezentativac je pogodak otišao proslaviti među navijače, a kako je šest minuta prije dobio žuti karton zbog udaranja suparnika laktom, sudac Jose Luis Mun...

20. travanj 2024 17:55