Barcelona slavila protiv Eibara, vratila se na 10 bodova prednosti

17. veljače 2018. - 19:29

Nogometaši Barcelone pobijedili su u 24. kolu Primere u gostima Eibar s 2-0 i opet imaju deset bodova prednosti ispred Atletica.

Barca je teškom mukom došla do trijumfa nad čvrstim Eibarom, koji je propustio veliki broj šansi, čak i nakon isključenja Orellane u 66. minuti. Katalonci su poveli u 16. minuti preko Luisa Suareza i asistenciju Lea Messija, a u 88. minuti je zabio Jordi Alba.
Ivan Rakitić je odigrao cijelu utakmicu za Barcelonu, koja je još uvijek bez poraza u Primeri.

Ranije je i Sevilla slavila u gostima s 2-1 kod Las Palmasa. Wissam Ben Yedder (36) i Pablo Sarabia (50) zabili su za Sevillu, koji srijedu igra Ligu prvaka protiv ManU-a, dok je počasni gol za Otočane zabio Jonathan Calleri iz kaznenog udarca kojeg je izborio hrvatski reprezentativac Alen Halilović....

20. travanj 2024 14:13