Strani nogometpremiership

Everton poražen na gostovanju kod Burnleyja, Vlašić ponovno bez nastupa

3. ožujka 2018. - 19:46

U 29. kolu Premier lige Tottenham je u subotu očekivano svladao Huddersfield sa 2-0, te se je probio na treće mjesto prvenstvene ljestvice. Dvotruki strijelac za Spurse bio je Južnokorejac Heung-Min Son (27, 54), koji je ove sezone zabio 10 pogodaka u Premier ligi.

Nikole Vlašića ponovno nije bilo u sastavu Evertona, koji je na gostovanju kod Burnleyja izgubio sa 1-2. Everton je poveo u 20. minuti golom Cenka Tosuna, ali u drugom poluvremenu Burnley je pogocima Ashleyja Barnesa (56) i Chrisa Wooda (80) stigao do pobjede.

Posljednjeplasirani West Bromwich Albion, koji ima samo 20 bodova, sve je bliže ispadanju, a novi poraz doživio je kod Watforda (0-1). Presudio im je Troy Deeney u 77. minuti.

Swansea, koji je dugo bio na začelju, u posljednjih šest kola ostvario je četiri pobjede i...

19. travanj 2024 16:39