Strani nogometEuropska liga

Sporting, Arsenal i Atletico na korak od prolaska, šok u Dortmundu i Moskvi

9. ožujka 2018. - 00:00

Nogometaši Marseillea, Sportinga i RB Leipziga ostvarili su pobjede u prvim susretima osmine finala Europske lige, dok je dvoboj između Lazija i kijevskog Dynama završio bez pobjednika, 2-2.

Marseille je na Velodromeu porazio Athletico Bilbao 3-1, RB Leipzig je slavio protiv Zenita 2-1, dok je Sporting u Lisabonu bio bolji od Viktorije Plzen sa 2-0. Jedino u susretu između Lazija i Dynama nije bilo pobjednika, na koncu je završilo 2-2.

Lazio i Dynamo su odigrali zanimljivu utakmicu u kojoj su sva četiri gola pala u drugom dijelu. Ukrajinci su poveli u 52. minuti golom Viktora Cigankova, no samo dvije minute kasnije izjednačio je Ciro Immobile. U 62. minuti domaćin je okrenuo rezultat golom Felipe Andersona, ali je u 79. minuti izjednačio Moraes fantastičnim golom sa 20 metara. Za gos...

19. travanj 2024 20:19