Strani nogometdramatično ispadanje

Teatar snova se pretvorio u noćnu moru: Sevilla pobjedom izborila plasman u četvrtfinale

13. ožujka 2018. - 23:59
2018-03-13T212929Z_1275291449_RC13FB98E7F0_RTRMADP_3_SOCCER-CHAMPIONS-MUN-SEV.JPG

U uzvratnom susretu osmine finala Lige prvaka u utorak je Sevilla na Old Traffordu protiv Manchester Uniteda slavila sa 2-1, te se je plasirala u četvrtfinale budući da je prva utakmica završila 0-0.

U prvom poluvremenu niti jedna ekipa nije bila spremna na veći rizik, ali Sevilla je pokazivala više napadačkih ambicija. No, jedinu pravu prigodu imao je United. U 38. minuti, nakon duplog pasa sa Alexisom Sanchezom, Fellaini je izbio sam pred vratara Sergija Rica, koji je odlično obranio.

Na, startu drugog poluvremena, u 48. minuti, Correa se našao u dobroj prilici, ali je previše čekao i stoper Uniteda Bailly uspio je izbiti loptu.

United je nastavio sa "ziheraškom igrom" u kojoj čeka na pogrešku protivnika i to mu se na kraju osvetilo.  Ključnim se pokazao ulazak u igru Wissam...

18. travanj 2024 12:30