Strani nogometliga prvaka

Bayern slavio i u Istanbulu

14. ožujka 2018. - 21:15
bajernnn

I u uzvratnom dvoboju osmine finala Lige prvaka u Istanbulu Bayern je slavio protiv Bešiktaša s 3-1 (1-0). U prvoj utakmici u Muenchenu Bayern je pobijedio s 5-0 i s ukupnih 8-1 prošao u četvrtfinale.

Strijelac je za Bešiktaš bio Wagner Love (59), a za Bayern Thiago Alcantara (18), Gokhan Gonul (46ag) i Sandro Wagner (84).

Bayern je, unatoč ogromnoj prednosti iz prve utakmice, u Istanbul došao u skoro najjačem mogućem sastavu, dok su na klupi Bešiktaša ostali Talisca, Babel i Negredo. Bavarci su to iskoristili i došli do još jedne lake pobjede protiv turskog prvaka.

Prvu priliku propustio je napadač Bayerna Mueller u 10. minuti kada je nakon odbijene lopte uputio šut iz blizine koji je prohujao pokraj vratnice. U 18. minuti Bayern je poveo nakon dugačkog nabacivanja Muelle...

19. travanj 2024 02:03