Strani nogometludnica u poljskoj

Bjelica porazio Carrilla, a Jozak s hrvatskom kolonijom u Legiji nastavio s lošim rezultatima!

Piše SN
3. travnja 2018. - 15:47

Hrvatski trener Nenad Bjelica sa svojim je Lechom u Krakowu u 29. kolu poljske Extraklase svladao domaću Wislu 3:1, trener koje je Španjolac Joan Carrillo, bivši trener Hajduka. Mario Šitum nije igrao za Lech zbog ozljede, Wisla je povela, a onda je tri pogotka za Lech zabio sjajni danski napadač Christian Gytkjaer! Ovom pobjedom Lech je zasjeo na drugo mjesto na ljestvici, preskočivši varšavsku Legiju, koju trenira Romeo Jozak, pišu Sportske novosti.

Legia je doživjela drugi uzastopni poraz, Arka je u Gdyniai slavila 1:0. Antolić je nastupio svih 90 minuta, a u 44. minuti u svom je 16-ercu sam sebe nespretno napucao u ruku, no sudac nije pokazao na bijelu točku za Arku. Eduardo da Silva u 35. minuti zamijenio je Radovića, a Vešović je također igrao cijelu utakmicu...