Man. United u rijetko viđenoj utakmici odgodio slavlje Cityja

Piše (H)
7. travnja 2018. - 23:12
uniii

Rijetko viđenim preokretom u drugom poluvremenu nogometaši Manchester Uniteda pobijedili su u velikom gradskom derbiju na stadionu Etihad Manchester City sa 3-2 (0-2) i tako odgodili već pripremljeno šampionsko slavlje momčadi Pepa Guardiole, koja je pobjedom mogla potvrditi osvajanje petog naslova prvaka Engleske.

Pogocima Vincenta Kompanyja (25) i Ilkaya Gundogana (30) Man. City je došao do dva gola prednosti. Kako je Guardiolina momčad igrala u prvom poluvremenu, stjeravši United u mišju rupu, činilo se da Joseu Mourinhu prijeti katastrofa. No, City je propustio u prvom dijelu napuniti mrežu De Gee, što im se kao bumerang vratilo u drugom.

U razmaku od samo dvije minute, pogocima u 53. i 55. minuti Paul Pogba je izjednačio na 2-2, a Chris Smalling je u 69. minuti na drugu ...

20. travanj 2024 13:33