Strani nogometliga prvaka

Bayern rutinski otišao u polufinale, luda utakmica u Madridu

Piše (H)
12. travnja 2018. - 00:46

Nogometaši Bayerna plasirali su se u polufinale Lige prvaka nakon što su u uzvratu u Muenchenu odigrali 0-0 sa Seviloom. U prvoj utakmici u Španjolskoj Bayern je slavio s 2-1.

Njemački prvak Bayern u Muenchenu je samo potvrdio vizu za polufinale, a Sevilli ostaje utjeha da je jedna od rijetkih ekipa koje nisu primile gol u Muenchenu. Bila je to borbena utakmica s vrlo malo šansi.

Susret je započeo opasnim udarcima Jamesa iz slobodnog udarca i Robbena s vrha kaznenog udarca, a oba pokušaja su završila iznad i pored gola, dok je na drugoj strani Sarabia vrlo lošim udarcem upropastio dobru šansu za Sevillu. u 34. minuti Hummels puca zamalo iznad gola, a četiri minute kasnije Ribery iz blizine puca u vratara.

U 59. minuti igrač Seville Correa je udarcem glavom pogodio gredu, a mi...

24. travanj 2024 07:11