Beusan i Jeličić složni oko penala koji je izbacio Juventus

Piše SN
12. travnja 2018. - 01:47
kakkaka

Mateo Beusan, Oko sokolovo HRT-a, komentirao je spornu odluku suca Michaela Olivera da dosudi kazneni udarac za Real u trećoj, posljednjoj minuti sudačke nadoknade između Reala i Juventusa u Madridu.

Sudac Oliver je kontakt Benatije i Vazqueza u kaznenom prostoru Reala okarakterizirao kao jedanaesterac i izazvao kaos na terenu. Igrači Juventusa izgubili su živce, na čelu s legendarnim vratarom Buffonom koji je isključen, ali odluka se nije promijenila. Umjesto Buffona ušao je Szczesny, ali Ronaldo je bio neumoljiv i zabio je za ukupni prolaz Reala sa 4:3.

"Mislim da je sudac pogriješio. Morate biti jako hrabri, u ovoj minuti dosuditi kazneni udarac na ovakvoj utakmici", rekao je Beusan na HTV-u.

S njegovom ocjenom se složio i drugi komentator HTV-a Joško Jeličić.

20. travanj 2024 15:42