Barcelona oborila rekord Primere: na Nou Campu 'pala' opasna Valencia

14. travnja 2018. - 20:28

Nogometaši Barcelone grabe ka naslovu prvaka Španjolske nakon što su u derbiju 32. kola na Nou Campu slavili protiv Valencie s 2-1, a osim toga su oborili i rekord Primere jer su i u 39. utakmici u nizu ostali neporaženi.
Barcelona je time poboljšala učinak Real Sociedada iz 1980. godine, kada su Baski nanizali 38 dvoboja bez poraza u Primeri.

U prvoj utakmici nakon šokantnog ispadanja od Rome u Ligi prvaka, Barcelona je pronašla način kako svladati opasnu Valenciju, a prema prikazanome, pobjeda je trebala biti daleko veća od konačnih 2-1. Katalonci su poveli preku Luisa Suareza u 15. minuti, a u 51. je Samuel Umtiti povećao na 2-0.

Messi i društvo potom su se pošteno ispromašivali da bi Danny Parejo u 87. minuti iz penala smanjio. Barcelona je igrala bez Ivana Rakitića koji ...

25. travanj 2024 07:46