Strani nogometostali iznenađeni

Skandalozna odluka: Bešiktaš se neće pojaviti na nastavku prekinute utakmice

27. travnja 2018. - 01:35
2018-04-19T204843Z_807398192_RC16BAD72210_RTRMADP_3_SOCCER-TURKEY-FEN-BES.JPG

Bešiktaš se neće pojaviti na nastavku prekinutog uzvratnog susreta polufinala Kupa protiv Fenerbahčea, obavilo je vodstvo kluba.

Susret je prekinut u 59. minuti kod rezultata 0-0 nakon što je trener Bešiktaša i bivši izbornik Turske Senol Günes pogođen jednim predmetom u glavu, zbog čega je završio u bolnici gdje je dobio pet šavova. U gužvi je raskrvavljene glave završio i tehnički direktor Bešiktaša Erdinc Gultekin.

Turski nogometni savez (TFF) odlučio je da se prekinuta utakmica igra pred praznim stadionom 3. svibnja, a dvoboj će biti nastavljen od 57. minute kada je trener gostiju pogođen s tribina.

- Na terenu smo 115 godina, bilo je pobjeda, poraza i neodlučenih ishoda. Međutim, 5. svibnja se nećemo pojaviti na terenu - poručili su iz Bešiktaša dodavši kako su bi...

24. travanj 2024 07:35