Strani nogometKonačno zaigrao

Navijači zazivaju odlazak Allardycea: nakon skoro sto dana zaigrao i nekadašnji Hajdukov dijamant

29. travnja 2018. - 00:31
2018-04-28T141754Z_152582179_RC134AF2CA90_RTRMADP_3_SOCCER-ENGLAND-HDD-EVE.JPG

Nikola Vlašić vratio se u početnu postavu Evertona. Po prvi put nakon čak više od tri mjeseca bivši igrač Hajduka zaigrao je u startnoj postavi kluba iz grada Beatlesa u važnoj 2:0 pobjedi kod Huddersfield Towna (Tosun 39., Gueye 77.).

Vlašić je na terenu odradio solidnih 75 minuta, zaigrao je na krilnoj poziciji koju je inače u posljednje vrijeme držao Yannick Bolasie. Imao je jednu dobru asistenciju za Colemana, kao i jednu dobru intervenciju u svom kaznenom prostoru u prvom poluvremenu nakon koje su domaći tražili najstrožu kaznu, no sudac je te prigovore odbacio. Međutim, osjeti se i manjak utakmica u nogama za što nije kriv.

Gotovo sto dana prošlo je od kada je prethodni put trener Sam Allardyce stavio hrvatskog reprezentativca u početnu postavu Evertona. Bilo je to ...

20. travanj 2024 05:46