Strani nogometzabio i brekalo

Fanatastična završnica Bundeslige: Kramarić odveo Hoffenheim u Ligu prvaka, a HSV prvi puta ispao

12. svibnja 2018. - 20:28
2017-04-04T190306Z_1911130612_UP1ED441GX528_RTRMADP_3_SOCCER-GERMANY-HOF-MUC

Još jednu dobru sezonu u dresu Hoffenheima Andrej Kramarić je zaokružio pogotkom i asistencijom u posljednjem kolu Bundeslige u kojem su domaćini protiv Borussije Dortmund slavili sa 3-1, te su osigurali plasman u Ligu prvaka.

U 26. minuti Andrej Kramarić iskoristio je loše ispucavanje vratara Dortmunda i zabija za 1-0. U 63. minuti Kramarić je asistirao Adamu Szalaiju za 2-1. I za treći gol Hoffenheima zaslužan je Kramarić, koji je u 73. minuti iz slobodnog udarca odlično ubacio, a Kaderabek je pospremio loptu u mrežu. Kramarić je bundesligašku sezonu završio sa 13 golova i 7 asistencija.

Iako je slavio u posljednjem kolu protiv Borussije Moenchengladbach sa 2-1, bivši europski prvak Hamburger je po prvi puta u svojoj povijesti ispao iz Bundeslige. Nezadovoljni navijači HS...

20. travanj 2024 16:17