Poljaci upali u kazan: Kolumbija ih uvjerljivom pobjedom poslala kući s prvenstva

25. lipnja 2018. - 00:13
2018-06-24T194122Z_1078924036_RC1814536E70_RTRMADP_3_SOCCER-WORLDCUP-POL-COL.JPG

U susretu H skupine Svjetskog prvenstva u Kazanju su u nedjelju nogometaši Kolumbije pobijedili Poljsku s 3-0 (1-0) i ostali su u igri za osminu finala, dok su Poljaci bez šanse za plasman među 16 najboljih.

U prvom poluvremenu vidjeli smo tek dvije prigode i jedan gol, a bolja igra Kolumbije nagrađena je pogotkom u 40. minuti. Umjesto direktnog ubačaja iz kornera James Rodriguez i Quintero su razmijenili dodavanja, a potom je James Rodriguez dobro ubacio u peterac gdje je 195 cm visoki stoper Yerry Mina glavom pogodio mrežu.

Prethodno je, u 37. minuti, situaciju zakuhao Juan Cuadrado driblinzima uz korner-liniju, ali njegova povratna lopta je blokirana.

U prvih 20 minuta nastavka Poljska je imala inicijativu, ali jalovu. Jedinu pravu prigodu dok je ishod još bio neizvjestan Poljaci ...

20. travanj 2024 08:56