Strani nogometProšli u playoff

Hrvati se raspucali u uzvratu: Mance opet zabio Feyenoordu, Paurević dva za rusku Ufu

17. kolovoza 2018. - 02:01
Large

Od Europe se iznenađujuće oprostio Feyenoord koji nije uspio nadoknaditi poraz 0-4 kod Trenčina. U uzvratnom susretu bilo je 1-1 i slovački sastav ide dalje. Domaćin je poveo u osmoj minuti golom Erica Botteghina, a no minutu kasnije izjednačio je hrvatski nogometaš Antonio Mance. Bivši napadač Istre i Pomorca u dvije utakmice zabio je Nizozemcima čak četiri gola i najzaslužniji je za slavlje Trenčina.

Ruski prvoligaš Ufa izborio je završnu rundu kvalifikacija na krilima hrvatskog nogometaša Ivana Paurevića. Ufa je na gostovanju u Luksemburgu odigrala 2-2 protiv Progres Niederkorna i tako obranila pobjedu 2-1 iz prve utakmice. Domaćin je vodio 1-0 i 2-1, no Paurević je oba puta izjednačio, a drugi gol je postigao u četvrtoj minuti sudačke nadoknade za prolaz u play-off rundu...

17. travanj 2024 23:14