Strani nogometatletico okrenuo monaco

Pulišić uspio probiti Leticu: odličan nastup bivšeg vratara Hajduka, Borussija odnijela bodove iz Bruggea

19. rujna 2018. - 01:20
2018-09-18T200618Z_1151746078_RC1C2883CB70_RTRMADP_3_SOCCER-CHAMPIONS-BRU-DOR.JPG

U skupini A Atletico Madrid je na gostovanju pobijedio Monaco 2-1 nakon što je domaćin poveo, a sva tri gola pala su u prvom dijelu.

Monaco je poveo u 18. minuti golom Samuela Grandsira, no Diego Costa je u 32. minuti sve vratio na početak. U posljednjim trenucima prvog dijela Atletico je poveo golom Josea Gimeneza koji je zabio nakon što je Koke ubacio iz kornera.

Za francuski sastav nije branio Danijel Subašić koji još nije posve spreman, a nije nastupio niti Nikola Kalinić za goste.

U drugom susretu Borussia Dortmund je na gostovanju pobijedila Club Brugge našeg Ivana Leke sa 1-0, a pobjednika je odlučio gol Christiana Pulišića u 85. minuti. Za Brugge je branio Karlo Letica, a cijeli susret je odigrao i Matej Mitrović.

U dvobojima drugog kola igrat će Atletico i Brugge, te...

19. travanj 2024 15:36