Strani nogometuvjerljivi turci

Ni Ćorluka nije pomogao: Galatasaray potopio Lokomotiv, remi Schalkea i Porta

19. rujna 2018. - 01:39
2018-09-18T203144Z_439510314_RC1828E3E0F0_RTRMADP_3_SOCCER-CHAMPIONS-S04-POR.JPG

U skupina D Galatasaray je u Istanbulu pobijedio moskovski Lokomotiv 3-0, dok su Schalke i Porto remizirali 1-1.

Turski prvak je poveo u 9. minuti golom Garryja Rodriguesa koji je pucao s ruba kaznenog prostora. Gol ide na i dušu gostujućeg vratara Guilhermea koji je mogao bolje reagirati. Na 2-0 je povisio Eren Derdiyok u 67. minuti, a pobjedu turskog sastava potvrdio je u nadoknadi Selcuk Inan iz kaznenog udarca. Vedran Ćorluka je za ruski sastav igrao cijeli susret, a u 23. minuti je dobio žuti karton.

U drugom susretu Schalke i Porto su odigrali 1-1. Porto je već u 13. minuti imao sjajnu priliku za vodstvo, no Alex Telles je promašio jedanaesterac. Njegov udarac je sjajno obranio Ralf Fahrmann. Schalke je poveo u 64. minuti nakon brze kontre koju je realizirao Breel Embolo, no gos...

19. travanj 2024 07:16