Strani nogometkuca na vrata reprezentacije

Nikola Vlašić večeras će debitirati u Ligi prvaka: Jedva čekam da utakmica počne, spreman sam i želim pobjedu

Piše SN
19. rujna 2018. - 19:21

U češkom Plzenu Nikola Vlašić (20) večeras će na teren istrčati kao ključni igrač CSKA iz Moskve. U prošlom prvenstvenom kolu - na gostovanju kod Ufe (3:0) - najbolje se vidjelo koliko je važan dio momčadi. U prvom poluvremenu trener Gončarenko ga je digao visoko, na poziciju desnog krilnog napadača, u želji da isproba sustav 3-4-3 u kojem još nisu igrali ove sezone. CSKA je tih 45 minuta odigrao slabo, bez tečnosti u igri, s malo napadačkih akcija. Videći da stvari ne štimaju, bjeloruski trener je u poluvremenu vratio Vlašića na njegovu standardnu poziciju ‘osmice’ u veznom redu i CSKA je zaigrao kao preporođen, lakoćom razbivši domaćina.

Vlašić je - dakako - bio pokretač svih napadačkih akcija Moskovljana potvrdivši da sjajna igra za U-21 selekciju u Bjelorusi...

20. travanj 2024 16:05