Strani nogometOstaju u vrhu

Hrvatski reprezentativac zabio atraktivan autogol: na kraju je njegov Lazio ipak slavio važnu pobjedu

27. rujna 2018. - 00:59
2018-09-20T183819Z_672928164_RC1388F1C000_RTRMADP_3_SOCCER-EUROPA-LAZ-APL.JPG

U drugoj utakmici 6. kola talijanske Serie A nogometaši rimskog Lazija slavili su sa 2-1 (0-0) na gostovanju kod Udinesea.

Gosti su poveli u 61. minuti golom Acerbija, a samo pet minuta poslije prednost Lazija udvostručio je Correa. Nada domaćoj momčadi da bi mogla doći barem do jednog boda, vraćena je u 80. minuti, kad je atraktivan udarac Nuytincka, koji je zahvatio loptu "škaricama", hrvatski reprezentativac Milan Badelj nehotično glavom skrenuo i prevario svog vratara Strakoshu.

Lazio je, ipak, uspio do kraja dvoboja zadržati pobjedu, svoju četvrtu u nizu, kojom je rimska momčad privremeno zasjela na drugo mjesto prvenstvene ljestvice sa 12 bodova, tri manje od prvoplasiranog Juventusa koji ima utakmicu manje. Udinese je na osmom mjestu sa osam bodova.