Strani nogometTALIJANSKO PRVENSTVO

Juventus ostao stopostotan: Ronaldo asistirao, Mandžukić ostao na klupi

27. rujna 2018. - 01:26
2018-09-26T205819Z_605294055_RC12DA33AB80_RTRMADP_3_SOCCER-ITALY-JUV-BGN.JPG

Nogometaši Juventusa pobijedili su na svom stadionu Bolognu sa 2-0 i zadržali stopostotan učinak i nakon šest odigranih utakmica u talijanskoj Serie A, a Napoli je također bio uspješan kao domaćin protiv Parme te se pobjedom 3-0 zadržao na tri boda zaostatka za "Starom damom".

Juventusu je bilo dovoljno 16 minuta za dva pogotka, što je bila dovoljna prednost za nova tri boda. U 11. minuti odlično se snašao Paolo Dybala i svladao gostujućeg vratara Skorupskog. Pet minuta poslije Cristiano Ronaldo je asistirao za Blaisea Matuidija koji je postigao svoj drugi pogodak u ovoj sezoni. Mario Mandžukić je ostao na Juventusovoj klupi za pričuve.

Napoli, zasada, jedini uspjeva držati korak s Juventusom. Parma je sa San Paola ispraćena s tri pogotka u mreži. Vodeći pogodak postigao je...

19. travanj 2024 21:05