Strani nogometliga prvaka

PSG demolirao Crvenu zvezdu i nanio joj najveći euro poraz u povijesti, Schalke slavio u Moskvi

Piše (H)
3. listopada 2018. - 23:04

U susretu 2. kola C skupine nogometne Lige prvaka PSG je na Parku prinčeva pobijedio Crvenu zvezdu sa 6-1 nanijevši beogradskom sastavu najteži europski poraz u povijesti kluba.

Srpski prvak je u prvom kolu iznenadio favorizirani Napoli odigravši 0-0, no u drugom kolu doživio je pravi debakl. Crvena zvezda se dobro držala u prvih 20 minuta, no onda je procurilo. PSG je do kraja poluvremena zabio četiri gola, a u nastavku još dva. Pobjeda PSG-a je mogla biti i uvjerljivija, no Milan Borjan se istaknuo s nekoliko odličnih obrana.

Parižani su poveli u 20. minuti golom Neymara iz slobodnog udarca, a brazilski majstor je 158 sekundi kasnije zabio i za 2-0 nakon duplog pasa sa Kylianom Mbappeom. Neymar je time oborio rekord Lige prvaka u postizanju dva gola u nizu, a dosadašnji je reko...

25. travanj 2024 22:31