Strani nogometVečer preokreta

Pobjede Milana, Arsenala, Salzburga i Bayera

4. listopada 2018. - 23:23
millll

Nogometaši Milana, Arsenala, Salzburga i Bayer Leverkusena upisali su i druge pobjede u natjecanju po skupinama Europske lige približivši se drugom krugu natjecanja već nakon dva kola.

Milan je u skupini F na San Siru pobijedio Olympiacos sa 3-1 premda su gosti vodili sve do 70. minute. Grčki sastav je poveo golom Miguela Angela Guerrera u 14. minuti, no domaćin je u zadnjih 20 minuta okrenuo rezultat golovima Cutronea (70, 79) i Higuaina (76). Alen Halilović nije nastupio za domaći sastav.

U drugom susretu iz ove skupine Real Betis je pobijedio F91 Dudelange sa 3-0.  Na ljestvici vodi Milan sa šest bodova, Real Betis ima četiri boda, Olympiacos jedan, a Dudelange je bez bodova.

Arsenal je u susretu 2. kola skupine E na gostovanju u Bakuu pobijedio Karabag sa 3-0 golovima Sokrat...

25. travanj 2024 06:02