Nesuđeni stoper Hajduka kapetanski riješio utakmicu: prvi pogodak zabio i nekadašnji veznjak Bijelih

Piše R.R.
21. listopada 2018. - 00:05
111runje

Zanimljiv dvoboj odigran je u poljskoj Ekstraklase, zanimljiv sa stajališta iz Splita. Odluku o pobjedniku donio je nesuđeni stoper Hajduka Ivan Runje, Bijeli su ga pozivali nekoliko puta, ali nikako se nisu želje poklopile. Runje je kapetan lidera poljskog prvenstva Jagiellonije iz Bjalistoka, u 81. minuti zabio je za pobjedu 2:1 nad Pogonom iz Szczecina.

Domaćin je poveo pogotkom Przemyslava Frankowskog u 48. minuti. A onda na scenu stupa onaj zanimljivi dio po Splićane, jer je poravnao u 64. minuti nekadašnji veznjak Hajduka Zvonimir Kožulj. Runje je kapetanski donio pobjedu Jagielloniji.

Momčad iz Bjalistoka je vodeća u prvenstvu nakon 12. kola ima bod više od Lechije i dva od Legije i Piast Gliwica. Pogon čeka žestoka borba, na desetom su mjestu (od 16 klubova) ali samo tri bo...

20. travanj 2024 13:50