Zvezda iznenadila Liverpool, pobjeda Lekina Bruggea

Piše (H)
6. studenog 2018. - 22:06
dfrrrrddd

U 4. kolu skupine C Lige prvaka Crvena zvezda je u Beogradu protiv viceprvaka Europe priredila veliko iznenađenje. Prije dva tjedna Liverpool je na Anfieldu rutinski pobijedio Crvenu zvezdu sa 4-0, a večeras je Zvezda neočekivano slavila sa 2-0.

Zvezda je povela u 22. minuti. Nakon kornera najviši je bio Milan Pavkov, koji trese mrežu. Novi šok gostima ponovno je priredio Zvezdin centarfor Milan Pavkov, koji je u 29. minuti odličnim udarcem sa 23 metra pogodio za 2-0. U drugom poluvremenu Liverpool je opsjedao gol Zvezde, ali domaćini su se znalački branili i uspjeli doći do velike pobjede.
 Dejan Lovren zbog ozljede nije bio u sastavu Liverpoola.

U drugom susretu ove skupine večeras Napoli dočekuje Paris Saint Germain. Na ljestvici vodi Liverpool sa šest bodova, Napoli ima pe...

19. travanj 2024 06:07