Strani nogometliga prvaka

Remi Intera i Barce, važna pobjeda Atletica

7. studenog 2018. - 00:17

U derbiju večeri 4. kola nogometne Lige prvaka Inter je na San Siru protiv Barcelone odigrao 1-1. Barca je povela golom Brazilca Malcoma, koji je zabio u 83., samo minutu nakon ulaska u igru. Izjednačio je Mauro Icardi u 87. minuti.

Bila je to utakmica u kojoj su nastupila četiri hrvatska nogometaša. Ivan Rakitić je odigrao svih 90 minuta za Barcu, baš kao i Ivan Perišić te Šime Vrsaljko za Inter, dok je Marcelo Brozović igrao do 85. minute. U 60. minuti Rakitić se je mogao upisati u strijelce, ali Handanović je odlično obranio njegov udarac.

Tottenham je od 2. minute, nakon pogotka Luuka de Jonga, bio u zaostatku protiv PSV Eindhovena, ali je na kraju uspio napraviti preokret i pobijediti 2-1 zahvaljujući golovima Harryja Kanea u 78. i 89. minuti.