Strani nogometHandanović spašavao

Imamo promašaj godine: Atalanta je potopila Inter, ali ono što njen napadač nije zabio je nevjerojatno

Piše R.R.
11. studenog 2018. - 18:45
2018-11-11T122434Z_487511619_RC197D53C570_RTRMADP_3_SOCCER-ITALY-ATT-INT.JPG

U dvoboju 12. kola Serie A Atalanta je u Bergamu pobijedila Inter s 4-1 prekinuvši niz od čak sedam uzastopnih prvenstvenih pobjeda milanske momčadi.

Atalanta je posve dominirala u prvom dijelu i da nije bilo čudesnog vratara Handanovića Inter je mogao gadno stradati, ali su zato stradali u nastavku. Iz barem četiri velike prilike samo jednu je, u 9. minuti, iskoristio Nizozemac Hateboer. Tek što je počelo drugo poluvrijeme Inter je izjednačio preko Icardia iz penala nakon što je Mancini igrao rukom u svom kaznenom prostoru. Branič Mancini se iskupio golom glavom za novo vodstvo domaćina u 63. minuti, u 88. minuti Djimšiti na sličan način potvrdio pobjedu Atalante, da bi Gomez u 93. minuti sjajnim golom postavio konačnih 4-1.  U drugoj minuti sudačke nadoknade Marcelo Brozović je dobi...

19. travanj 2024 06:27