Strani nogometvraćaju se prema vrhu

Solarijeva četvrta pobjeda u nizu: Modrić oduševio navijače odličnim asistencijama

12. studenog 2018. - 00:15
2018-11-11T214307Z_782523191_RC1119D9B0E0_RTRMADP_3_SOCCER-SPAIN-CLV-MAD.JPG

Nogometaši madridskog Reala u posljednjem su dvoboju 12. kola španjolskog prvenstva kao gosti svladali Celtu u Vigu sa 3-1 (1-0), a kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić bio je asistent za prvi gol "kraljevskog kluba".

Modrić je odličnom okomitom loptom u 23. minuti proigrao Benzemu koji je rutinski zatresao mrežu. Real je povećao prednost u 56. minuti kada je udarac Benzeme prošao kroz noge vrataru Celte Alvarezu, udario u vratnicu od koje se odbio u tijelo nesretnog braniča domaćih Cabrala kojemu je pripisan autogol. Celta je smanjila lijepim golom Huga Malla u 61. minuti, no Real je ipak osigurao pobjedu iz sumnjivog kaznenog udarca kojega je u 83. minuti iskoristio Sergio Ramos da bi u sudačkoj nadoknadi prvo Ceballos povisio na 4-1, a onda i Brais smanjio na konačnih 4-2....

19. travanj 2024 03:34