Nakon sedam utakmica još uvijek je bez pobjede na klupi: sve se glasnije spominje kako bi hrvatski stručnjak mogao dobiti otkaz

2. prosinca 2018. - 20:06
2018-11-10T195254Z_287590017_RC1571BA2BA0_RTRMADP_3_SOCCER-ITALY-GEN-NAP.JPG

U susretu 14. kola talijanskog nogometnog prvenstva Torino je pobijedio Genou sa 2-1 pa hrvatski stručnjak Ivan Jurić niti nakon sedam kola nije ostvario pobjedu na klupi Genoe.

Genoa je povela golom Christiana Kouamea u 36. minuti, no Torino je u sudačkoj nadoknadi prvog dijela s dva gola okrenuo rezultat, a strijelci su bili Cristian Ansaldi (45+2) i Andrea Belotti (45+5-11m). Genoa je od 28. minute igrala s igračem manje nakon što je zbog dva žuta kartona isključen Romulo.Bila je to već sedma utakmica Genoe pod Jurićevim vodstvom bez pobjede, a pritom je ostvarila tri remija i četiri poraza. Početak nije mogao biti bolji. U prvom susretu pod njegovim vodstvom Genoa je odigrala 1-1 na gostovanju kod prvaka Juventusa. Potom je remizirala kod kuće protiv Udinesea (2-2), zatim su uslije...

16. travanj 2024 23:17