Strani nogomettalijanski derbi

Brozović vedrio i oblačio: asistirao za vodstvo od 2:1, ali onda i skrivio kazneni udarac za poravnanje

3. prosinca 2018. - 00:31
2018-12-02T205852Z_1309412129_RC1D2694EDB0_RTRMADP_3_SOCCER-ITALY-ROM-INT.JPG

U derbiju 14. kola talijanskog nogometnog prvenstva Roma i Inter su na Olimpicu igrali 2-2, a za drugi gol gostiju asistirao je Marcelo Brozović. Nažalost, hrvatski reprezentativac je skrivio i kazneni udarac za domaćina.

Bila je to sjajna utakmica u kojoj je Inter vodio 1-0 i 2-1, no Roma se oba puta vratila.

Domaćin je bio bliži prvom pogotku. Imao je nekoliko lijepih prilika, a najbolju je imao Alessandro Florenzi koji je u 26. minuti pogodio vratnicu. Kazna je stigla u 37. minuti kada je Keita Balde zabio za 1-0 nakon brze kontre gostiju. Izjednačio je Cengiz Under u 51. minuti fantastičnim udarcem s više od 20 metara.

No, radost domaćina nije dugo trajala. U 66. minuti Mauro Icardi je zabio nakon ubačaja iz kornera kojeg je sjajno izveo Marcelo Brozović. Nažalost, hrvatski rep...

25. travanj 2024 04:15