Bordeaux prekinuo pobjedničku seriju PSG-a: Parižani vodili dvaput, ali su domaćini iščupali bod

3. prosinca 2018. - 00:47
2018-12-02T214942Z_1602627119_RC1546B10B50_RTRMADP_3_SOCCER-FRANCE-BOR-PSG.JPG

Pobjednička serija PSG-a u francuskom prvenstvu napokon je prekinuta. Nakon 14 uzastopnih pobjeda, PSG je na gostovanju kod Bordauxa odigrao 2-2 ispustivši prve bodove ove sezone. PSG je vodio 1-0 i 2-1 i imao još nekoliko sjajnih prilika, ali Bordeaux je uspio iščupati bod.

Gosti su poveli u 34. minuti golom Neymara, izjednačio je Jimmy Briand u 53. minuti, a PSG je do novog vodstva doveo Kylian Mbappe u 66. minuti. Gosti su potom imali nekoliko prilika kojima su mogli razriješiti pitanje pobjednika, ipak u 84. minuti Danac Andreas Cornelius je izjednačio na 2-2. Toma Bašić nije nastupio za Bordeaux.

Marseille je na svom travnjaku odigrao tek 0-0 protiv Reimsa propustivši priliku probiti se na treće mjesto. OM je dominirao, ali Reim se uspio obraniti.

Dijon je imao 2-0 i prak...

25. travanj 2024 19:06