Strani nogometGenijalni potez dembelea

Interu nije bilo spasa: nisu uspjeli niti svladati PSV, Lucas Moura Tottenhamu osigurao prolaz dalje

12. prosinca 2018. - 00:23
2018-12-11T220513Z_1104949911_RC1615FB0BD0_RTRMADP_3_SOCCER-CHAMPIONS-FCB-TOT.JPG

Ništa manje dramatičan nije bio ni rasplet u skupini B u kojoj je Barcelona imala prvo mjesto, a za drugo su se borili Tottenham i Inter, s tim da je momčad iz Milana bila domaćin otpisanom PSV-u, a Spursi su gostovali u Barceloni.

Ivan Rakitić je poveo ispremješanu momčad Katalonaca u kapetanskoj ulozi u dvoboj protiv Tottenhama na Nou Campu. Hrvatski reprezentativac je odigrao jedno poluvrijeme, a onda je njegovu poziciju i kapetansku vrpcu preuzeo Sergio Busquets, koji je u 63. minuti predao Leu Messiju.

Za vodstvo Barcelone zaslužan je Ousmane Dembele, koji je u 7. minuti solo prodorom slomio obranu Tottenhama i prevario Huga Llorisa. Taj je rezultat držao Inter u osmini finala, sve do 85. minute kad je Lucas na ubačaj Harryja Kanea izjednačio na 1-1, što je bio i konačan rezul...

20. travanj 2024 01:35