Strani nogometkonac djelo kvari

Juventus i Manchester United poraženi na kraju grupne faze: Valencia seli u Europsku ligu, Young Boys završio svoj put

13. prosinca 2018. - 00:41
2018-12-12T215857Z_1427260799_RC15757A51B0_RTRMADP_3_SOCCER-CHAMPIONS-VAL-MUN.JPG

U skupini H i prije zadnjeg kola prolaz su osigurali Juventus i Manchester United, dok Valencija seli u Europsku ligu. Bilo je samo upitno tko će osvojiti prvo mjesto. Na koncu je 'jedinicu' osvojio Juve usprkos porazu kod Young Boysa 1-2.

Švicarce je u 30. minuti doveo u vodstvo Guillaume Hoarau iz jedanaesterca u 30. minuti, a isti je igrač u 68. minuti 'podebljao' prednost domaćina. Juve je smanjio deset minuta prije kraja golom Paula Dybale. Mario Mandžukić je odigrao cijeli susret za goste.

U drugom susretu Valencia je pobijedila Manchester United sa 2-1. Soler u 17. minuti je doveo 'šišmiše u vodstvo, na 2-0 je povećao Phil Jones uguravši loptu u vlastitu mrežu u 47. minuti, a Rashford je u 87. minuti smanjio na 2-1.

Juve je osvojio prvo mjesto u skupini sa 12 bodova,&nbs...

25. travanj 2024 13:47