Strani nogometbundesliga

Kovač može biti zadovoljan, Bayern se lako obračunao sa Hannoverom

15. prosinca 2018. - 19:01

Kramarićev golgeterski niz prekinut je u subotu u 15. kolu Bundeslige. Nakon što je zabio na devet uzastopnih utakmica u Bundesligi, Ligi prvaka i za reprezentaciju, protiv Borussije Mönchengladbach "ostao je suh", a susret je završio 0-0.

Andrej Kramarić je igrao do 63. minute za Hoffenheim, a samo je jednom zaprijetio gostima, ali njegov pokušaj u 6. minuti bio je neprecizan.

Stuttgart je dobio Herthu sa 2-1, a oba gola zabio je bivši njemački reprezentativac 33-godišnji Mario Gomez (64, 76). Lijevi branič Stuttgarta Borna Sosa oporavio se od ozljede i dobio je malu minutažu. Ušao je u igru u 86. minuti, a u 90. se mogao upisati u strijelce, ali je njegov pokušaj obranio vratar Herthe.

Trener Bayerna Niko Kovač može biti zadovoljan, momčad je izašla iz krize a to potvrđuje t...

25. travanj 2024 03:16