Strani nogometpremiership

Dva velika iznenađenja: Porazi Manchester Cityja i Chelseaja, te fantastični gol Townsenda

22. prosinca 2018. - 20:36
2018-03-11T131033Z_2114440536_RC1FC57078C0_RTRMADP_3_SOCCER-SCOTLAND-RFC-CEL.JPG

Subotnje utakmice 18. kola Premier lige donijela su dva iznenađenja, Manchester City je poražen od Crystal Palacea sa 2-3, a Chelsea je izgubio od Leicestera sa 0-1.

Navijači Manchester Cityja očekivali su novu pobjedu za priključak vodećem Liverpoolu, a nakon vodećeg pogotka Ilkaya Gundogana u 27. minuti činilo se da će tako i biti. No, igrači Crystal Palacea priredili su im neugodno iznenađenje. U 33. minuti Jeffery Schlupp zabija za 1-1, a već u 35. minuti Andros Townsend postiže najljepši gol dosadašnjeg dijela prvenstva. Odbijenu loptu je fantastičnim volejem sa 25 metara zakucao u mrežu. U nastavku novi šok za domaćine, u 51. minuti Luka Milivojević iz penala pogađa za vodstvo Crystal Palacea 3-1.

Iako su domaćini potpuno dominirali u drugom poluvremenu uspjeli ...

19. travanj 2024 08:06