Strani nogometu lovu na liverpool

Chelsea i Manchester City uspješni u gostima

30. prosinca 2018. - 19:26
Manchester City

Nogometaši Chelseaja i Manchester Cityja ostvarili su pobjede u 20. kolu engleskog prvenstva gostujući kod Crystal Palacea, odnosno Southamptona, čime su zadržali isti zaostatak na ljestvici za vodećim Liverpoolom.

Aktualni prvaci su postigli tri pogotka i svladali Southampton sa 3-1, ali su se i propisno napromašivali na St. Mary's stadionu. Svi golovi pali su u prvom poluvremenu, a posljednja dva u samoj završnici. Za Manchester City strijelci su bili David Silva u 10. minuti, u 45. je udarac Sterlinga u svoju mrežu skrenuo domaći veznjak Ward-Prowse, a tri minute poslije Sergio Aguero je postavio konačnih 3-1. Jedini pogodak za Southampton postigao je Danac Hojbjerg.

Chelsea je kod Crystal Palacea slavio s mininalnih 1-0, a strijelac pobjedničkog pogotka bio je francuski repr...

25. travanj 2024 07:23