Strani nogometfrancusko prvenstvo

PSG gazi i dalje: nekadašnji igrač Hajduka zaigrao za Bordeaux u početnoj postavi

13. siječnja 2019. - 00:14
2018-12-13T222759Z_395951500_RC17AD33A9D0_RTRMADP_3_SOCCER-EUROPA-COP-BOR.JPG

Nogometaši Nice svladali su Bordeaux s minimalnih 1-0 (1-0) u utakmici 20. kola francuskog prvenstva i tako prekinuli niz od četiri utakmice bez pobjede u domaćem ligaškom natjecanju.

Momčad Patricka Vieire do pobjede je došla pogotkom iz kaznenog udarca, a u 16. minuti precizan realizator bio je Allan Saint-Maximin.

Toma Bašić bio je u početnoj postavi Bordeauxa, a trener ga je u 67. minuti odlučio zamijeniti, nakon što je bivši igrač Hajduka četiri minute prije zaradio žuti karton.

S minimalnih 1-0 slavio je i St. Etienne na gostovanju kod Guingampa. Khazri je već u 6. minuti zatresao mrežu posljednjeplasirane momčadi u Ligue 1, a rezultat se do kraja dvoboja nije mijenjao.

Nogometaši Paris Saint-Germaina slavili su sa 3-0 (0-0) na gostovanju kod Amiensa. Domaća momčad d...

19. travanj 2024 12:25