Hrvatski kapetan otvorio put prema pobjedi 'kraljevskog kluba': dobili Betis i izjednačili se sa Sevillom

14. siječnja 2019. - 00:09
2019-01-13T200826Z_2115166753_RC1A86823F20_RTRMADP_3_SOCCER-SPAIN-BET-MAD.JPG

U pretposljednjoj utakmici 19. kola španjolskog nogometnog prvenstva Real Madrid je slavio sa 2-1 (1-0) na gostovanju kod Betisa u Sevilli, a vodeći pogodak za Madriđane postigao je kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić, što mu je prvi ligaški pogodak u ovoj sezoni.

U 13. minuti je obrana Betisa uspjela blokirati udarac Danija Carvajala, ali je na odbijenu loptu natrčao Modrić i lijevom nogom snažno i precizno pogodio desni gornji kut domaćih vrata.

Izjednačujući pogodak za Betis postigao je Canales u 67. minuti, nakon što je izbjegao zaleđe i gurnuo loptu kroz noge Keyloru Navasu. U 88. minuti desetu pobjedu Realu u ovoj sezoni donio je Daniel Ceballos, koji je lukavo izveo slobodni udarac, prevario domaćeg vratara Paua Lopeza i pogodio njemu bliži kut poslavši loptu pok...

25. travanj 2024 21:10