Strani nogometveliko iznanađenje

Nikola Kalinić opet zabio, ali Girona izbacila Atletico

16. siječnja 2019. - 23:21
jjjhhhh

Nogometaši Girone prvi put u povijesti izborili su plasman u četvrtfinale Kupa kralja nakon što su u osmini finala priredili iznenađenje izbacivši Atletico Madrid.

Girona je ispisala novu stranicu u klupskoj povijesti i to u velikom stilu. Nakon što je prvi susret završio 1-1, Girona je u uzvratu u Madridu odigrala 3-3 i zbog više golova u gostima prošla je dalje. Do sada je Gironi najbolji uspjeh u Kupu bio plasman u 16-inu finala davne 1936. godine.

Bila je to sjajna utakmica u kojoj je Atletico vodio 1-0 i 3-2, dok su gosti imali prednost 2-1. Na koncu je Girona prošla dalje izjednačivši u 88. minuti.

Atletico je poveo u 12. minuti golom Nikole Kalinića kojem je to bio četvrti pogodak ove sezone pri čemu drugi i Kupu. Godin je uputio dugačku loptu do hrvatskog napadača koji ...

18. travanj 2024 23:08