Strani nogometpremiership

To se zove pojačanje: Chelsea uvjerljiv na Stamford Bridgeu, Higuain zabio dva pogotka

2. veljače 2019. - 21:09
2019-02-02T174205Z_578432710_RC14F30B24E0_RTRMADP_3_SOCCER-ENGLAND-CHE-HDD.JPG

U dvoboju 25. kola engleske Premier lige Chelsea je na svom Stamford Bridgeu svladao Huddersfield sa 5-0 (2-0), a svoja prva dva prvenstvena pogotka za "plave" postigao je 31-godišnji argentinski napadač Gonzalo Higuain, koji je u zimskom prijelaznom roku stigao iz Milana.

Higuain je prvi zatresao mrežu zadnje momčadi na ljestvici u 16. minuti. Pred kraj prvog poluvremena Eden Hazard je iskoristio kazneni udarac za 2-0, a Belgijac je u 66. minuti postigao i treći pogodak za Chelsea. U 69. minuti Higuain je po drugi put zatresao mrežu, da bi konačnih 5-0 postavio David Luiz u 86. minuti.

Hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić je za Chelsea igrao od 70. minute, kad je zamijenio Jorginha.

Važnu pobjedu u borbi za očuvanje prvoligaškog statusa ostvario je Crystal Palace koji je pred...

19. travanj 2024 11:57