Strani nogometšpanjolska

Ni čudesni Messi nije izvukao Barcelonu: Valencia s Camp Nou odnijela veliki bod

2. veljače 2019. - 23:07
2019-02-02T194829Z_64401704_RC1B999C18B0_RTRMADP_3_SOCCER-SPAIN-FCB-VAL.JPG

Nakon pola sata igre na Camp Nou Valencia je vodila sa 2-0, ali Lionel Messi je na kraju ipak uspio izvući remi za Barcelonu u subotnjoj utakmici 22. kola nogometnog prvenstva Španjolske.

Valencia je povela u 24. minuti, odličan kontranapad zaključio je Kevin Gameiro. Osam minuta kasnije gosti su već vodili 2-0 nakon što je Dani Parejo zabio iz penala.

Barca se vraća u igru također iz penala, a strijelac je Lionel Messi u 39. minuti. Argentinski čarobnjak ponovno je zasjao u drugom poluvremenu, kada je u 64. minuti prekrasnim udarcem sa vrha kaznenog prostora pogodio za konačnih 2-2. Ivan Rakitić pružio je solidnu partiju u dresu Barce.

24. travanj 2024 16:10