Strani nogometTALIJANSKO PRVENSTVO

Derbi u Rimu bez pobjednika: Bologna razotkrila sve slabosti 'nerazzurra'

3. veljače 2019. - 23:42
2018-01-21T213338Z_1852450901_RC12B706A1A0_RTRMADP_3_SOCCER-ITALY-INT-ROM.JPG

U derbiju 22. kola talijanskog nogometnog prvenstva Roma i Milan su na Olimpicu odigrali 1-1.

Milan je poveo u 26. minuti golom poljskog napadača Krzysztofa Piateka kojem je to već bio treći gol u prva dva nastupa u dresu "Rossonera", te ukupno 14-ti u talijanskom prvenstvu ove sezone. Izjednačio je Nicolo Zaniolo u prvoj minuti nastavka. Domaćin je u nastavku bio bliže drugom golu, a najbolju priliku imao je Lorenzo Pellegrini koji je u 81. minuti pogodio vratnicu.

Ante Ćorić nije nastupio za Romu.

Za iznenađenje kola pobrinula se Bologna koja je na San Siru pobijedila Inter sa 1-0 produbivši krizu 'Nerazzurra' koji su već tri kola bez pobjede, ali i postignutog gola.

Inter je u zadnja tri kola upisao poraze od Bologne (0-1) i Torina (0-1), te odigrao 0-0 protiv Sassuola, a ovog...

24. travanj 2024 05:32