Strani nogometvažan igrač za budućnost

Jedan od najvećih hrvatskih talenata proživljava teške trenutke u klubu: 'Vjerujem da ću uskoro opet biti u udarnoj postavi'

Piše SN
8. veljače 2019. - 17:10

Josip Brekalo (20) u studenome prošle godine u pobjedi protiv Španjolske (3:2) debitirao je za Vatrene, igrao je i poluvrijeme u porazu od Engleske... Sve je izgledalo krasno za tog mladića, jednu od najvećih nada hrvatskog nogometa, nudila se jedna fenomenalna priča o novoj mladoj zvijezdi, pišu Sportske novosti.

Prije no što je bio pozvan u reprezentaciju blistao je u svom Wolfsburgu, te u mladoj vrsti Nenada Gračanakoja se plasirala na Euro. Nakon te već spomenute utakmice s Gordim Albionom koja se igrala 18. studenoga vratio se u Wolfsburg, a onda je uslijedilo nešto, za nas koji pratimo uspon karijere ovog izvanrednog mladog nogometaša, neshvatljivo.

Na prvoj sljedećoj utakmici nakon reprezentativne akcije inače standardni Brekalo dobio je samo 17 minuta protiv Le...

18. travanj 2024 23:25