Strani nogometpreokret iz snova

Senzacionalna utakmica Hoffenheima u Dortmundu

9. veljače 2019. - 19:06
Hoffenheim

Veliki preokret napravili su nogometaši Hoffenheima u utakmici 21. kola njemačkog prvenstva u kojoj su gostovali kod vodeće Borussije Dortmund i do 75. minute gubili sa 3-0, da bi u samo 13 minuta postigli tri pogotka i osvojili veliki bod.

Pogotke za Borussiju postigli su Sancho (32), Goetze (43) i Guerreiro (67). No, gosti se nisu predali. Alžirac Belfodil, koji je u poluvremenu zamijenio hrvatskog reprezentativca Andreja Kramarića, u 75. minuti je prvi put zatresao mrežu za smanjenje zaostatka Hoffenheima. U 83. minuti Kaderabek je pogodio za 2-3, a samo pet minuta poslije Belfodil je pogodio za 3-3.

Kramarić je krajem prvog poluvremena dobio slučajan udarac u glavu kod jednog pada i čini se da ga je zato trener odlučio ostaviti u svlačionici u poluvremenu.