Strani nogometvratilo se elitno natjecanje

Sjajna večer u Ligi prvaka: PSG razbio United na Old Traffordu, Roma pogocima Zaniola slavila protiv Porta, Adrian gostima vratio nadu

13. veljače 2019. - 00:16

Nogometaši Paris Saint-Germaina ostvarili su veliku pobjedu na Old Traffordu, gdje su sa 2-0 (0-0) nadigrali Manchester United u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka, dok je na rimskom Olimpicu domaća Roma svladala Porto sa 2-1 (0-0).

Strijelci za pobjedu PSG-a bili su Kimpembe (53) i Mbappe (60). Oba pogotka za Romu postigao je Zaniolo (70, 76), a strijelac pogotka nade za Porto bio je Adrian (79).

Na Old Traffordu su domaći navijači imali malo razloga za veselje u prvom poluvremenu, a u drugom su u razamku od sedam minuta bačeni u očaj.

U 53. minuti David De Gea je prvo obranio udarac glavom Mbappea iz neposredne blizine. No, nakon udarca iz kuta koji je izveo Angel Di Maria, branič PSG-a Presnel Kimpembe je izmakao pažnji Nemanje Matića i s ruba peterca nogom neobranjivo posla...

17. travanj 2024 00:32